• Vážení rodičia, milí žiaci,

oznamujem Vám, že od 1. februára 2023 na pozíciu zástupcu riaditeľky školy nastupuje Mgr. Oľga Opaleková

PaedDr. Anna Kijaček Rošková

• VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO

• Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň)

Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce

Hlavné námestie 14, Dvory nad Žitavou

Aprobácia

Biológia, Informatika

Termín nástupu

27.2.2023

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2023

Rozsah úväzku

Platové podmienky

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC

internet pokročilý, Word, Excel, EduPage

Vzdelanie

Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.

Adresa školy alebo zariadenia

Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou
            Hlavné námestie 14
            94131 Dvory nad Žitavou

PaedDr. Anna Kijaček Rošková

• Najobľúbenejšie jedlo týždňa 23.01.2023 - 27.01.2023

• Na základe Vášho hlasovania ste rozhodli, že Vám najviac chutilo jedlo, ktoré ste mali v piatok. Bola to polievka z miešaných strukovín so zeleninou, špagety s mäsom a syrom, čajovníkový čaj bez kofeínu s medom a citrónom a jablko. Tešíme sa na Vaše ďalšie hlasovanie. Ďakujeme.

• DVOJHLÁSKY

• Žiaci 2.A triedy mali na domácu úlohu poskladať dvojhlásky z ľubovoľného materiálu. Fantázia a kreativita detí a rodičov je vynikajúca, dúfam, že dvojhlásky si budú pamätať ešte veľmi dlho. Mgr. Darina Vrabecová

•  ☢️☢️☢️ ČERNOBYL KDE ZASTAL ČAS
          • ☢️☢️☢️ ČERNOBYL KDE ZASTAL ČAS

• Dňa 27.1.  žiaci 8. a 9. ročníka navštívili Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch, kde si pozreli výstavu fotografií spojenú s prednáškou Karolya Peczára na tému ☢️☢️☢️ ČERNOBYL KDE ZASTAL ČAS. Pán fotograf sa s nami podelil o zážitky zo svojich ciest a priblížil nám tematiku černobyľskej katastrofy, ktorá našich žiakov veľmi zaujala. Ďakujeme!

• PODPORTE NÁŠ PROJEKT - MY VYBUDUJEME DOPRAVNÉ IHRISKO

• Milí rodičia! Pomôžte nám zrealizovať dopravné ihrisko v našej škole. Hlasujte zaň v obchodnom dome Tesco v Nových Zámkoch. Za každý nákup získate žetón, ktorý môžete vhodiť do valca s označením našej školy. Hlasovať môžete každý deň do 12.02.2023.  Ďakujeme!

• Najobľúbenejšie jedlo týždňa 16.01.2023 - 20.01.2023

• Na základe Vášho hlasovania ste rozhodli, že Vám najviac chutilo jedlo, ktoré ste mali v utorok. Bola to mrkvová polievka so zemiakmi, maďarský hovädzí guláš, knedľa a voda s citrónovou šťavou. Tešíme sa na Vaše ďalšie hlasovanie. Ďakujeme.

• Lyžiarsky výcvik 15. - 20.01. 2023

• Lyžiarsky výcvik je úspešne za nami. Vrátili sme sa domov spokojní, príjemne unavení, obohatení o nové zážitky, s pocitom, že lyžovanie je krásny šport. Posledný večer lyžiarskeho výcviku boli ocenení lyžiari každého družstva medailami a sladkou odmenou. Záver lyžiarskeho výcviku sme oslávili tradične - diskotékou.

• Poď tancovať! 💃🕺

• Nezmeškaj šancu trénovať s majstrom Slovenska
            👏 Mgr. Tomášom Tankom 👏
            a prihlás sa už v pondelok u svojho triedneho učiteľa alebo v riaditeľni 🤩

• Lyžiarsky výcvik - prvý a druhý deň

• 15. 1. 2023 sme úspešne zahájili lyžiarsky výcvik. Počasie nám zatiaľ praje a zobudili sme sa do zasneženej krajinky. Lyžiarske zručnosti postupne zdokonaľujeme a dúfame, že všetci bezpečne zlyžujú svah.
            Mgr. Beata Buranská, PaedDr. Boris Deszat, Mgr. Daria Keriová

• Najobľúbenejšie jedlo týždňa 09.01.2023 - 13.01.2023

• Na základe Vášho hlasovania ste rozhodli, že Vám najviac chutilo jedlo, ktoré ste mali v stredu. Bola to fazuľová polievka s mäsom a zeleninou, pečené buchty plnené lekvárom a mlieko. Tešíme sa na Vaše ďalšie hlasovanie. Ďakujeme.