2023/2024
Mestské kolo
Kiara Kántorová
- 2. miesto 3. kategória - próza
- Hviezdoslavov Kubín · Mestské kolo · 2023/2024
Regionálne kolo
- Trieda 4.A - 3. miesto
- Regionálna literárno-výtvarná súťaž “S knihou do neznáma” · Regionálne kolo · 2023/2024
- Nové Zámky
Krajské kolo
Blanka Bujalková
- 2. miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - vlastná tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Emma Harkaiová
- 2. miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - vlastná tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Tamara Schultzová
- 2. miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - vlastná tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Sofia Rozsnyová
- 2. miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - vlastná tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Kiara Kántorová
- 3. miesto
- Jazykový kvet v kategórii Monodráma - vlastná tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Nela Kršáková
- 3.miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - prevzatá tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Rebeka Rozsnyová
- 3.miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - prevzatá tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Lea Káplocká
- 3.miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - prevzatá tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Lea Švajdová
- 3.miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - prevzatá tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Leo Emanuel Csontó
- 3.miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - prevzatá tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Albert Veres
- 3.miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - prevzatá tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Samuel Vadkerti
- 3.miesto
- Jazykový kvet v kategórii Dráma - prevzatá tvorba · Krajské kolo · 2023/2024
Nela Kršáková
- Úspešná riešiteľka
- Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2023/2024
Okresné kolo
Lilien Lebóová
- 4. miesto
- Mladý záchranár · Okresné kolo · 2023/2024
Kiara Kántorová
- 4. miesto
- Mladý záchranár · Okresné kolo · 2023/2024
Adam Kunka
- 4. miesto
- Mladý záchranár · Okresné kolo · 2023/2024
Damián Valakovič
- 4. miesto
- Mladý záchranár · Okresné kolo · 2023/2024
Szabolcs Slama
- 3. miesto
- Technická olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024