• Aj žiaci 4.A triedy dnes oslávili sviatok sv. Mikuláša prostredníctvom rôznych aktivít. Mikulášska slovenčina, čítanie o Mikulášovi, Mikulášske Double a podobne. Na koniec nás prišiel pozrieť aj Mikuláš. Všetci sme sa tešili.

• Mikuláš v 4.A: Čítať viac
    • Prišiel k nám Mikuláš

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Prišiel k nám Mikuláš.

6.decembra už od rána vládla v našej škole veselá nálada. Všetci sme čakali na príchod Mikuláša. Nesklamal, prišiel. Žiaci mu pripravili program- spievali vianočné pesničky a recitovali básničky. Mikuláš ich odmenil sladkou dobrotu 🍭🍫. Tešíme sa na stretnutie s Mikulášom o rok ❄️☃️🎄

• Prišiel k nám Mikuláš: Čítať viac
    • Najobľúbenejšie jedlo týždňa 29.11.2021 - 03.12.2021.

• Na základe Vášho hlasovania ste rozhodli, že Vám najviac chutilo jedlo, ktoré ste mali v utorok. Bola to zeleninová polievka s cestovinou, maďarský hovädzí guláš s knedľou a stolová voda. Tešíme sa na Vaše ďalšie hlasovanie. Ďakujeme.

• Najobľúbenejšie jedlo týždňa 29.11.2021 - 03.12.2021.: Čítať viac
    • Mikuláš
    • Neoficiálne výsledky Majstrovstiev Nitrianskeho kraja v online šachu

• 4. 12. 2021
      • Dňa 4. decembra 2021 sa na online platforme Lichess uskutočnili Majstrovstvá Nitrianskeho kraja v šachu žiakov a žiačok základných škôl. Hralo sa na 7 kôl tempom 7 minút na partiu s bonusom 3 sekundy za každý ťah. Celkovo sa turnaja zúčastnilo 68 šachistov. Prvých desať v každej kategórii (chlapci aj dievčatá) si vybojovalo právo zúčastniť sa online Majstrovstiev Slovenskej republiky v šachu žiakov a žiačok ZŠ. Z našich chlapcov sa najviac darilo Oliverovi Maczóovi, pred posledným kolom stál na peknom 12 mieste a víťazstvo by ho posunulo do postupovej prvej desiatky. Naopak krutá prehra ho odsunula až do polovice štartového poľa. Dievčatám sa darilo viac, do prvej desiatky sa vtesnali Karin Grznárová a Lilien Lebóová zo 7.B triedy ako aj Evelyn Vadkertiová z 9.A triedy.

• Neoficiálne výsledky Majstrovstiev Nitrianskeho kraja v online šachu: Čítať viac
    • 🎄Vianočný stromček želaní 🎄

• 2. 12. 2021
      • Spolu s organizáciou Mapenzi by Generation of love sme sa zapojili do zbierky Vianočný stromček želaní. Na zozname "Vianočného stromčeka želaní" sa nachádzali rôzne želania detí. Darčeky poputujú k deťom, ktoré sú klientmi Centra pre deti a rodiny v Šali. Tešíme sa, že vďaka Vám nezostane žiadne dieťa bez vianočného darčeka. Ďakujeme, že ste pomohli vyčariť deťom úsmev na tvári.

• 🎄Vianočný stromček želaní 🎄: Čítať viac
    • Technická olympiáda

• 29. 11. 2021
      • Dňa 25.11.2021 sa uskutočnilo okresné kolo technickej olypiády. Olympiáda pozostávala z teoretickej a praktickej časti.
        Žiaci 9.A triedy Roman Rozsnyo a Daniel Vadkerti sa v kategórii A umiestnili na krásnom 1. mieste.
        Žiak 7.A triedy Szabolcs Szalai sa v kategórii B umiestnil na 4. mieste s rovnakým počtom bodov ako žiak na 3. mieste, pričom rozhodujúcich faktorom bol čas odovzdania.
        Všetci žiaci boli úspešní riešitelia a na krajské kolo postupujú žiaci v kategórii A.
        Všetkým zúčastneným ďakujeme a víťazom blahoželáme a držíme palce na krajskom kole.

• Technická olympiáda: Čítať viac
    • Najobľúbenejšie jedlo týždňa 22.11.2021 - 26.11.2021.

• Na základe Vášho hlasovania ste rozhodli, že Vám najviac chutilo jedlo, ktoré ste mali v stredu. Bola to srbská gulášová polievka, dukátové buchtičky s vanilkovým krémom, ovocný čaj a banán. Tešíme sa na Vaše ďalšie hlasovanie. Ďakujeme.