• Základné informácie

• MIESTO:

Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou

ČAS:

8.00 - 16.00 hod. (prosíme dodržať nástup do tábora kvôli výletom)

CENA:

1. turnus  – 40 €, 2. turnus  – 50 €, 1. a 2. turnus  – 90 € . Ak sa dieťa nezúčastní, peniaze sa nevracajú. Ďakujeme za pochopenie.

Pred nástupom do tábora je potrebné odovzdať doklad o zdravotnej spôsobilosti od detského lekára, vyhlásenie zákonného zástupcu, vyplnenú prihlášku.

V cene sú zahrnuté raňajky, obed, olovrant, vstupenky na kúpalisko (v školskej jedálni alebo na mieste výletu). Pitný režim zabezpečuje rodič.

V prípade nepriaznivého počasia alebo z technických príčin je zmena programu organizátormi vyhradená.

INFORMÁCIE POSKYTUJE:

Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31  Dvory nad Žitavou:  tel.: 035/6484 757

ZOZNAM VECÍ DO TÁBORA:

Vhodné oblečenie a obuv podľa počasia a programu (pršíplásť, plavky, bicykel...), kartičku poistenca, čiapku proti slnku, krém na opaľovanie a v prípade pobytu v prírode ochranný prostriedok proti kliešťom a komárom.

Dieťa musí rešpektovať táborový poriadok, inak bude z LETNÉHO TÁBORA vylúčené!